Artur Kuna brązowym medalistą MP w pchnięciu kulą!

            8-10 czerwca 2018 r., Bydgoszcz gościła uczestników tegorocznych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce!

            Jak napisał 14 czerwca 2018 r., na łamach „Głosu Koszalińskiego”, red. Jacek Wójcik,  …”zawody przeprowadzone na stadionie Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka, rozgrywane były z udziałem około 250 uczestników, co jest jedną z najlepszych frekwencji na MP w ostatnich latach. Swój udział w imprezie mocno zaakcentowali zawodnicy koszalińskiego Startu, zdobywając 6 medali (po 3 złote i brązowe)”.

            Jednym z medalistów został – wracający do formy po przerwie spowodowanej kontuzją – Mieszkaniec Naszej Miejscowości, zawodnik Startu Koszalin – Artur Kuna, który z powodzeniem rywalizował w pchnięciu kulą, uzyskując 7,06 m!

            Brawo Artur!

            Mieszkańcy i Goście Festynu Sołeckiego w Suchej Koszalińskiej, który rozpocznie się 30 czerwca 2018 r., I Rowerowym Rajdem Rodzinnym na trasie Sucha Koszalińska – Kleszcze – Sucha Koszalińska, o godz. 16.15, będą mieli okazję zobaczyć pchającego kulę Artura Kunę, w Parku Sołeckim, godzinę później!

            Decyzją Rady Sołeckiej – na wniosek Sołtysa – Artur Kuna, zostanie uhonorowany „Kartą upominkową”, wartości 100,oo zł.

                                                         Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcia – Monika Kuna

           

           

Kontakt

Sołtys: Marcin Jaruga, tel. 532 791 983
soltys.suchakoszalinska@gmail.com
Stowarzyszenie: Tomasz Tesmer, 602 217 299
76-003 Sucha Koszalińska, ul. Darłowska 2/2
e-mail: stowarzyszeniesucha@wp.pl

Zobacz mapę

Produkcja: Rhema Group